Dixell XWEB 500 EVO

Produkty Dixell

Produkty Dixell

Dixell XWEB 500 EVO jsou modernizované monitorovací jednotky pro menší aplikace, kde je vhodné použít nástěnné řešení, místo řešení do rozvaděče. Tato verze má oproti ostatním výhodu v lokální ovládací klávesnici a displeji, který zobrazuje aktuální alarmy a další informace. Obsluha v provozu může díky tomu rychle reagovat na vzniklou situaci, bez nutnosti použití dalšího zařízení nebo technologie. Přístup na jednotky je lokální nebo také dálkový. Vzdálená komunikace se provádí pomocí standardního internetového prohlížeče. Integrovaný WEB server čte a zpracovává data přicházející z Dixell regulátorů připojených k zařízení pomocí RS485, pomocí protokolu Modbus-RTU. Díky univerzálnímu komunikačnímu protokolu Modbus-RTU je zařízení XWEB EVO schopno komunikace i s produkty od jiných výrobců než Dixell.

Oproti předchozí verzi těchto monitorovacích systémů došlo k přepracování uživatelského rozhraní pro ještě snažší použitelnost a intuitivní ovládání. Zároveň došlo k minimalizaci použití technologie Java, pro opravdu širokou použitelnost, včetně dálkového přístupu pomocí chytrých mobilních telefonů.

Dixell XWEB500

Dixell XWEB500

Možnosti a funkce podporované Dixell XWEB 500 EVO:

  • monitoring a záznam dat, alarmů a připojených zařízení
  • zpracování alarmů definovaných uživatelem. Jejich lokální zobrazení a dálkový přenos e-mailem nebo sms
  • interaktivní ovládání připojených regulátorů nebo dalších zařízení, včetně časově závislých funkcí
  • dálkové nastavování parametrů připojených zařízení
  • grafické nebo tabulkové zpracování zaznamenaných dat a jejich export
  • další servisní funkce

Monitorovací systém Dixell XWEB EVO obsahuje několik nástrojů pro perfektní použitelnost a snadnou a rychlou práci s daty, které shromažďuje.

Dixell XWEB EVO - přístroje

Dixell XWEB EVO – přístroje

Mocný nástroj pro správu zařízení umožňuje uživateli přístup k jednotlivým připojeným přístrojům. Panel zobrazuje jeho aktuální stav včetně možnosti přímého ovládání pomocí dostupných příkazů nebo parametrů.

Mapy parametrů lze lze exportovat do různých formátů jako je CSV, XLS nebo WIZZMATE a mohou být opakovaně použity pro jiné regulátory v systému, případně v jiných systémech Dixell XWEB EVO.

Dixell XWEB EVO - grafy

Dixell XWEB EVO – grafy

Nový grafický nástroj pro vytváření grafů průběhu jednotlivých veličin. Mimo jiné umožňuje rychlou a snadnou analýzu dat. Lze současně zobrazit více analogových nebo logických proměnných, včetně alarmů.

Pomocí zobrazení cyklických dat, jež mají vysokou frekvenci vzorkování, poskytuje graf více informací, které mohou být potřeba při diagnostice nebo při uvádění systému do provozu.

Dixell XWEB EVO - export

Dixell XWEB EVO – export

Všechna data lze snadno a pohodlně exportovat do formátu pro Microsoft Excel®. Díky této možnosti lze rychle vytvářet působivé grafy případně analyzovat data. Mimo jiné je možné vybrat interval a filtry pro různé regulátory.

 

Dixell XWEB EVO - rozvržení

Dixell XWEB EVO – rozvržení

Systém Dixell XWEB 500 EVO umožňuje nahrát do zařízení plán rozmístění jednotlivých připojených zařízení v aplikaci.

Nová sada grafických nástrojů umožňuje různými způsoby graficky reprezentovat jednotlivá zařízení, bez nutnosti instalace dalšího softwaru na počítač obsluhy, a to jak pro vytvoření, tak pro samotné používání této užitečné funkce.

Dixell XWEB EVO - plánovač

Dixell XWEB EVO – plánovač

Plánovač je další z nástrojů monitorovacího systému Dixell XWEB EVO. Jde o výkonný grafický nástroj pro správu příkazů odesílaných jednotlivým připojeným regulátorům.

Každá stránka poskytuje přehled všech denních aktivit pro zjednodušení správy celého systému.

Tímto způsobem lze snadno a rychle zautomatizovat rutinní akce, které jsou potřeba pro maximalizaci energetických úspor, synchronizované odtávání a mnoho dalších činností.

Dixell XWEB EVO - performance

Dixell XWEB EVO – performance

Grafické znázornění provozního režimu skupin regulátorů nebo jednotlivých přístrojů nabízí možnost uživateli ověřit provozní podmínky a stavy v čase.

Tento intuitivní přehled nabízí kompletní pohled na provozní stav systému a režimu jednotlivých zařízení.

 

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY Dixell XWEB 500 EVO

Počet připojitelných zařízení max. 100
Napájení 230 VAC 50-60Hz
Spotřeba cca 20VA
Provozní teplota 0°C … 60°C
Rozměry 230 x 210 x 87 mm
Rozhraní RS485
USB
Ethernet
RS232
3x výstupní relé pro alarmy a jiné funkce

Další informace & Možnost nákupu