Dixell XWEB 300D EVO

Produkty Dixell

Produkty Dixell

Dixell XWEB 300D EVO jsou modernizované monitorovací jednotky, vhodné pro menší aplikace do 18ti připojených zařízení, bez potřeby lokálního ovládání a displeje. Přístup na tyto jednotky je dálkový, pomocí Ethernetu. Komunikace se provádí pomocí standardního internetového prohlížeče. Jsou určeny pro montáž do rozvaděče na DIN lištu. Integrovaný WEB server čte a zpracovává data přicházející z Dixell regulátorů připojených k zařízení pomocí RS485, pomocí protokolu Modbus-RTU. Díky univerzálnímu komunikačnímu protokolu Modbus-RTU je zařízení XWEB EVO schopno komunikace i s produkty od jiných výrobců než Dixell.

Oproti předchozí verzi těchto monitorovacích systémů došlo k přepracování uživatelského rozhraní pro ještě snažší použitelnost a intuitivní ovládání. Zároveň došlo k minimalizaci použití technologie Java, pro opravdu širokou použitelnost, včetně dálkového přístupu pomocí chytrých mobilních telefonů.

Dixell Xweb 300D EVO

Dixell Xweb 300D EVO

Možnosti a funkce podporované Dixell XWEB EVO:

  • monitoring a záznam dat, alarmů a připojených zařízení
  • zpracování alarmů definovaných uživatelem
  • Jejich lokální zobrazení a dálkový přenos e-mailem nebo sms
  • interaktivní ovládání připojených regulátorů nebo dalších zařízení, včetně časově závislých funkcí
  • dálkové nastavování parametrů připojených zařízení
  • grafické nebo tabulkové zpracování zaznamenaných dat a jejich export
  • další servisní funkce

Monitorovací systém Dixell XWEB EVO obsahuje několik nástrojů pro perfektní použitelnost a snadnou a rychlou práci s daty, které shromažďuje.

Dixell XWEB EVO - přístroje

Dixell XWEB EVO – přístroje

Mocný nástroj pro správu zařízení umožňuje uživateli přístup k jednotlivým připojeným přístrojům. Panel zobrazuje jeho aktuální stav včetně možnosti přímého ovládání pomocí dostupných příkazů nebo parametrů.

Mapy parametrů lze lze exportovat do různých formátů jako je CSV, XLS nebo WIZZMATE a mohou být opakovaně použity pro jiné regulátory v systému, případně v jiných systémech XWEB EVO.

Dixell XWEB EVO - grafy

Dixell XWEB EVO – grafy

Nový grafický nástroj pro vytváření grafů průběhu jednotlivých veličin. Mimo jiné umožňuje rychlou a snadnou analýzu dat. Lze současně zobrazit více analogových nebo logických proměnných, včetně alarmů.

Pomocí zobrazení cyklických dat, jež mají vysokou frekvenci vzorkování, poskytuje graf více informací, které mohou být potřeba při diagnostice nebo při uvádění systému do provozu.

Dixell XWEB EVO - export

Dixell XWEB EVO – export

Všechna data lze snadno a pohodlně exportovat do formátu pro Microsoft Excel®. Díky této možnosti lze rychle vytvářet působivé grafy případně analyzovat data. Mimo jiné je možné vybrat interval a filtry pro různé regulátory.

 

 

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY Dixell XWEB 300D EVO

Počet připojitelných zařízení max. 18
Napájení 110-230 VAC 50-60Hz
Spotřeba cca 20VA
Provozní teplota 0°C … 60°C
Rozměry 175 x 110 x 50 mm (10 modulů DIN)
Rozhraní RS485
USB
Ethernet
RS232
výstupní relé pro alarm

Další informace & Možnost nákupu