Dixell XR20D

Jeden z nejprodávanějších digitálních termostatů, ideální pro jednoduché aplikace v chlazení (s možností pasivního odtávání) nebo topení. Dixell XR20D je vyhledávaný zejména pro příznivý poměr cena/výkon, spolehlivost, dostatečný rozsah teplot a přenost. Nasazení při náhradě za klasický mechanický termostat znamená kvalitativní skok v regulaci.

Dixell XR20D

Dixell XR20D

Modely Dixell XR20D jsou termostaty s pasivním odtáváním osazené mikroprocesorem, vhodné pro aplikace chlazení při normálních teplotách. Určeny jsou pro montáž na DIN lištu, kde zaberou prostor pro 4 moduly. Jsou vybaveny jedním reléovým výstupem pro ovládání kompresoru. Je možno k nim připojit jedno teplotní čidlo PTC nebo NTC. Přístroje Dixell XR20D mají rovněž digitální vstup pro alarmovou signalizaci, pro zapínání pomocného výstupu, pro tlakový spínač nebo pro spouštění odtávání. Pomocí nové funkce HACCP jsou zaznamenány poslední teplotní alarmy pro umožnění následné kontroly. Displej umožňuje zobrazení aktuální teploty a stavu ve kterém se termostat nachází, pomocí stavových bodových segmentů.

Přístroje Dixell XR20D lze plně nakonfigurovat pomocí parametrů, které lze snadno naprogramovat klávesnicí, programovacím klíčem HOT KEY nebo jednoduše pomocí počítače a interface Wizmate Prog-Tool.

 

 

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY Dixell XR20D

Montáž na DIN lištu, 4 moduly
Napájení 24, 110, 230 Vstř, ± 10% 50/60 Hz
Příkon 3 VA max.
Displej třímístný, červené LED, výška číslic 13,2 mm
Vstupy 1x PTC (-50 až 150 °C) nebo NTC (-40 až 110 °C)
Výstupy 1x relé 8(3)A 250Vstř nebo 20(8)A 250Vstř
Další vstupy digitální beznapěťový kontakt
Krok 0,1 °C nebo 1 °C nebo 1 °F (nastavitelné)
Přesnost ± 0,7 °C ±1 digit

Další informace & Možnost nákupu