Dixell XR10D

Dixell XR10D patří mezi nejprodávanější digitální termostaty. Je ideální pro jednoduché aplikace topení nebo chlazení (které nevyžaduje aktivní odtávání). Dixell XR10D je vyhledávaný zejména pro jeho příznivý poměr cena/výkon, nadprůměrnou spolehlivost, dostatečný rozsah teplot a přesnost měření a regulace. Při nasazení jako náhrada za klasický mechanický bimetalový termostat jde o výrazný kvalitativní skok v regulaci, ergonomii, spolehlivosti a funkcích.

Dixell XR10D

Dixell XR10D

Modely Dixell XR10D jsou termostaty pro topení nebo chlazení s pasivním odtáváním. Určeny jsou pro montáž do rozvaděčů na DIN lištu, kde zaberou prostor pro 4 moduly. Jsou vybaveny jedním reléovým výstupem pro ovládání chlazení nebo topení. Je možno k nim připojit jedno teplotní čidlo PTC nebo NTC pro řízení teploty. Přístroje Dixell XR10D mají rovněž digitální vstup pro spuštění alarmového stavu, pro tlakový spínač nebo pro dálkové spouštění odtávání.

Pomocí nové funkce HACCP jsou zaznamenány poslední teplotní alarmy pro umožnění následné kontroly. Přístroje lze plně nakonfigurovat pomocí parametrů, které lze snadno naprogramovat klávesnicí, programovacím klíčem HOT KEY nebo jednoduše pomocí počítače a interface Wizmate Prog-Tool.

Displej je červený, třímístný a kromě teploty umožňuje zobrazení aktuálního stavu termostatu pomocí stavových bodových segmentů.

 

 

 

 

Technické parametry Dixell XR10D

Montáž do rozvaděče, na DIN lištu, 4 moduly
Napájecí napětí 24, 110, 230 Vstř, ±10% 50/60Hz
Příkon max. 3VA
Vstupy 1x čidlo PTC (-50 až 150 °C) nebo NTC (-40 až 110 °C)
Další vstupy digitální beznapěťový kontakt
Výstup 1x relé 8A, 250Vstř nebo 20A, 250Vstř
Přesnost ± 0,7 °C ±1 digit
Krok 0,1 °C nebo 1 °C (nastavitelné)

Další informace & Možnost nákupu