O nás

Společnost Dixell, jejíž sídlo se nachází v Pieve d’ Alpago ( Belluno, Severní Itálie ), si vybudovala vedoucí pozici mezi světovými lídry v návrhu a výrobě elektronické regulace a řízení v oborech jako je chlazení, klimatizace a průmyslová automatizace. Díky kontinuálním technologickým inovacím a zaměření na úspory energie v průmyslových aplikacích klimatizace a chlazení si vydobyla vůdčí postavení na světovém trhu. Od roku 2009 je společnost Dixell součástí globálního koncernu Emerson Climate Technologies.

Její produkty jsou distribuovány a podporovány ve více než 70 zemích světa, prostřednictvím prodejní sítě zkušených a kvalifikovaných pracovníků. Síť distributorů zaručuje správný výběr regulátorů a efektivní poprodejní servis a příkladnou technickou podporu. Kompetence, profesionalita a zdvořilost zákaznického servisu umožňuje společnosti Dixell vyniknout v celosvětovém měřítku. Na českém a Slovenském trhu je společnost Dixell zastoupena výhradním distributorem, kterým je společnost Logitron.

Společnost Logitron byla založena v roce 1991 a je ze 100% vlastněna českými fyzickými osobami. Po celou dobu svého úspěšného působení na českém a slovenském trhu dováží a prodává měřicí a regulační techniku. V současné době patří mezi největší specializované dodavatele regulační techniky pro chlazení, topení, klimatizaci a průmyslovou automatizaci s celkovým obratem větším než 250 mil.Kč. Společnost Logitron má kvalifikovaný tým zaměstnanců, pro něž je kvalitní technická podpora zákazníků samozřejmostí.

 

Společnost Logitron zajišťuje a nabízí:

  • Přímý prodej v Praze, zásilkový prodej po celé ČR
  • Množstevní slevy již při odběru 5ks
  • Individuální obchodní podmínky pro velkoodběratele
  • Kvalifikovanou odbornou technickou podporu
  • Spolehlivé dodávky, záruční i pozáruční servis

Logitron dodává měřicí přístroje, regulátory, termostaty a monitorovací systémy značek:

Dixell , EbroAscon Tecnologic , Pixsys , EurosterCarel a dalších.

Rychlý a pohodlný nákup produktů Dixell je možný i bez registrace na eshopu www.AZ4.cz.

Zájemci o obchodní spolupráci (velkoobchody, výrobci, prodejci), kontaktujte prosím obchodní oddělení společnosti Logitron.